УВАГА! Актуальна інформація
01 Червня, 2023 р., 17:21
Захисні споруди цивільного захисту – інженерні споруди, призначені для захисту населення від впливу небезпечних факторів, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів.
31 Травня, 2023 р., 09:22
Про внесення змін до розпорядження про заборону використання плавальних засобів
24 Травня, 2023 р., 11:38
Про внесення змін до розпорядження про заборону використання плавальних засобів
23 Травня, 2023 р., 11:12
На офіційному веб-сайті Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації) https://koda.gov.ua/ «Головна»➢ «Громадськості» ➢ «Відкриті дані» ➢ «Пасажирські перевезення та транспортна інфраструктура» ➢ «Правила плавання для малих, спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг на воді» 30 березня 2023 року оприлюднені Правила плавання для малих, спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг на воді в Київській області.
19 Травня, 2023 р., 09:38
Звертаємось до суб’єктів господарювання, які мають наміри експортувати зерно кукурудзи, сої та ячменю до Китайської Народної Республіки