Бориспільська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Бориспільській РВА відбулася робоча зустріч, присвячена розробці концепції інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Дата: 01.07.2024 08:50
Кількість переглядів: 44

Фото без описуДнями, за ініціативою Рада ВПО при Бориспільській РДА та за сприяння Бориспільська районна державна адміністрація Київської області відбулася робоча зустріч, присвячена розробці концепції інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Ташанська сільська ОТГ

У зустрічі взяли участь представники Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», а також голова Ташанської ОТГ Бориспільського району.Фото без опису

У ході зустрічі було визначено пріоритетні напрямки роботи над концепцією інтеграції ВПО. До них належать:

  • Налагодження міжсекторальної співпраці: Об'єднання зусиль органів влади, бізнесу, громадськості та спільноти ВПО для створення сприятливого середовища для інтеграції.
  • Консолідація спільних зусиль: Розробка та впровадження комплексних програм підтримки ВПО, які охоплюватимуть такі сфери, як працевлаштування, освіта, охорона здоров'я, житло та соціальна адаптація.
  • Забезпечення поваги до прав та гідності ВПО: Створення атмосфери толерантності та взаєморозуміння в громаді, де кожна людина, незалежно від місця проживання, має можливість реалізувати свій потенціал.

Інтеграція ВПО є не лише гуманітарним питанням, але й ключовим фактором розвитку та процвітання приймаючих громад. Завдяки своїм знанням, навичкам та досвіду ВПО можуть зробити значний внесок у місцеву економіку та культуру.Фото без опису

Об'єднання зусиль усіх зацікавлених сторін дозволить створити умови для того, щоб ВПО відчули себе повноцінними членами громади та змогли збудувати нове життя на новому місці.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора