Бориспільська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Бориспільській РВА відбулася нарада з актуальних питань життєдіяльності Бориспільського району в умовах сьогодення

Дата: 06.06.2024 09:01
Кількість переглядів: 92

Фото без описуДнями, начальник Бориспільської районної військової адміністрації Київської області Руслан Дяченко провів щотижневу нараду з керівниками силових структур, головами територіальних громад Бориспільського району та представниками Бориспільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Розпочинаючи нараду, присутні обговорили поточний стан справ у територіальних громадах Бориспільського району, проаналізували стан виконання поставлених завдань відповідно до законодавства України про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, організацію та здійснення оповіщення військовозобов’язаних та забезпечення їх своєчасного прибуття до РТЦК та СП. Обговорили спільний алгоритм дій щодо виконання визначених завдань із призову мобілізаційних ресурсів, проблемні питання під час проведення мобілізації на території Бориспільського району та шляхи їх вирішення.

Про стан виконання плану заходів по локалізації спалаху гострої кишкової інфекції серед працівників одного з підприємств району, доповів виконувач обов’язків начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бориспільського району ГУ Держпродспоживслужби у Київській області Олексій Роман. Як зазначив О.Роман,  з метою локалізації та ліквідації спалаху гострої кишкової інфекції проводиться комплекс протиепідемічних заходів. Зокрема, проведено позапланову перевірку постачальника продуктів на предмет дотримання законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин та вимог санітарного законодавства.

Комендант Бориспільського району, майор Дмитро Пруневич інформував присутніх про способи та процедуру уточнення військовозобов’язаними своїх облікових даних та про проходження військово-лікарської комісії. Окремо зупинився на питанні щодо створення груп оповіщення у складі представників (які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації) структурних підрозділів районних держадміністрацій (військових адміністрацій), виконавчих органів сільських, міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад, підприємств, установ, організацій, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки та територіальних органів (підрозділів) поліції, а також на питанні визначення заходів щодо порядку та забезпечення роботи таких груп на виконання вимог Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 560 від 16 травня 2024 року.

Олена Сергєєва, виконувач обов’язків начальника гуманітарного розвитку Бориспільської районної державної адміністрації Київської області, у свою чергу доповіла про підсумки проведення Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» в 2023/2024 навчальному році в Бориспільському районі Київської області. 

На завершення наради дані відповідні доручення, терміни їх виконання та настанови щодо подальшої роботи.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора