Бориспільська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У РВА відбулася нарада з актуальних питань сьогодення

Дата: 13.03.2024 19:35
Кількість переглядів: 241

Фото без опису12 березня у Бориспільській районній військовій адміністрації Київської області під головуванням начальника адміністрації Руслана Дяченка відбулася щотижнева нарада з актуальних питань життєдіяльності Бориспільського району в умовах сьогодення. 

Участь у нараді взяли керівники силових структур, голови територіальних громад Бориспільського району та представники Бориспільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. 

У ході наради присутні обговорили поточний стан справ у територіальних громадах Бориспільського району, проаналізували стан виконання поставлених завдань відповідно до законодавства України про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, організацію та здійснення оповіщення військовозобов’язаних та забезпечення їх своєчасного прибуття до РТЦК та СП. Обговорили спільний алгоритм дій щодо виконання визначених завдань із призову мобілізаційних ресурсів, проблемні питання під час проведення мобілізації на території Бориспільського району та шляхи їх вирішення. 

Про вжиття заходів з попередження пожеж у природних екосистемах на території Бориспільського району, про визначення місць масового відпочинку населення на водних об’єктах відповідно до постанови КМУ від 06.03.2002 № 264 «Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах» та про утворення комісій з обстеження закладів відпочинку та оздоровлення щодо стану пожежної та техногенної безпеки, у свою чергу, доповів Анатолій Лип’явка, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Бориспільського ГУ ДСНС України у Київській області. 

За результатами наради очільником Бориспільщини дані відповідні доручення, терміни їх виконання та настанови щодо подальшої роботи.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора