На виконання Закону України «Про оздоровлення і відпочинок дітей», розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 23 лютого 2017 року №64 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році», розпорядження Бориспільської районної державної адміністрації від 12 квітня 2017 року №235 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Бориспільського району в 2017 році» відділ освіти проводить відповідну роботу.

Створено районний оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей, до якого ввійшли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, причетних до організації оздоровлення та відпочинку дітей району .

Сесією Бориспільської районної ради виділено 1,5млн. грн. на оздоровлення за межами області. Ці кошти розділені між школами в залежності від кількості учнів.

Бюджетні кошти для організації пришкільних таборів в сумі 360 грн. також надіслані по школах з розрахунку 24 грн. в день на одного учня. Таким чином, в пришкільних таборах при загальноосвітніх закладах буде оздоровлено 1070 учнів. До списків учнів, які відпочиватимуть в таборах будуть залучені діти початкової школи, діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти-інваліди.

Безкоштовно за межами області будуть оздоровлені діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, загиблих та ранених в АТО, діти з малозабезпечених родин, які мають довідку з управління соціального захисту.

Діти працівників соціальної сфери, обдаровані, відмінники навчання, учні, які перебувають на диспансерному обліку, мають можливість придбати путівку за 30%, решту коштів (70%), буде оплачено за рахунок бюджетних коштів.

В 2017 році запропонували свої послуги оздоровчі табори та надіслали орієнтовну вартість путівки на літній період

  • Оздоровчий табір «Лісовий», Тернопільська область - 3,500грн.
  • Оздоровчий табір «Меркурій», Запорізька область (зареєстрований в м.Бровари) – 3,300грн.
  • Оздоровчий табір «Аіст»,Одеська область – 3,500грн.
  • Оздоровчий табір «Сонячний промінь», Миколаївська область – 4,500грн.
  • Оздоровчий табір «Шаян», Закарпатська область – 4,500грн.

Тобто, дирекція загальноосвітнього закладу спільно з батьківським комітетом уже тепер можуть визначитись, куди поїхати на відпочинок їх дітям.

Таким чином, з 1 червня 2017 року до кінця серпня планується оздоровити 4350 учнів шкільного віку, що складає 73% від всієї кількості дітей (5981) та 2355 дітей дошкільного віку, що складає 95%.

В даний час кожна школа готує списки учнів, в першу чергу пільгових категорій, які бажають оздоровитись на морському узбережжі та в районі Карпат.

Відділ освіти вдячний керівникам Бориспільської районної державної адміністрації та Бориспільської районної ради за дієву допомогу в виділенні коштів на оздоровлення учнів району.

З повагою начальник відділу освіти М.І.Каськів