Проблеми пенсійної системи України мають системний характер, саме тому уряд вибрав комплексний підхід до їх розв’язання. Першим кроком стала відв’язка мінімальної заробітної плати від прожиткового мінімуму, підвищення розміру мінімального заробітку до рівня 3200 грн, завдяки чому збільшилися власні надходження в бюджет Пенсійного фонду.

Законопроект щодо реформування пенсійної системи пропонує запровадити чесні та прозорі правила визначення розміру пенсії для всіх громадян незважаючи на статус і місце роботи.

Розмір пенсії кожного громадянина України розраховуватимуть за формулою: Розмір пенсії = С х Ікз х Кс,

де С - розмір середньої заробітної плати в Україні за три роки перед зверненням щодо призначення пенсії;

Ікз - індивідуальний коефіцієнт заробітної плати (співвідношення розміру отримуваної зарплати до середньої, з якої сплачувалися внески.

Кс - коефіцієнт страхового стажу, який визначається як множник тривалості років стажу роботи особи на величину оцінки одного року стажу.

Сьогодні величина оцінки одного року страхового стажу дорівнює 1,35, а з 1 січня 2018 року становитиме 1. При цьому внаслідок зміни коефіцієнту жодних змін розміру пенсій у бік зменшення не відбудеться.

Єдині правила буде впроваджено також щодо термінів виходу на пенсію. Законопроектом про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій з 1 січня 2018 року скасовуються особливі умови виходу на пенсію для всіх громадян, окрім військовослужбовців, яким призначатиметься пенсійне забезпечення за вислугу років.

Крім того, з 1 жовтня 2017 року буде змінено механізм відшкодування пенсій за віком на пільгових умовах для таких категорій працівників за рахунок сплати роботодавцем підвищеної ставки єдиного внеску в розмірі 15 та 7%.

Також реформою скасовується оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів.