У с.Мирне прийом громадян здійснюється щовівторка з 9-00 до 12-00. Обслуговуються мешканці Мирного, Малих Єрківців, Старого, Сошникова та Тарасівки.

У с.Вороньків пункт працює щосереди з 9.00 до 12.00. Обслуговуються мешканці Воронькова, а також громадяни прилеглих населених пунктів: с.Головурів, Кийлів, Жеребятин.

Перелік послуг, які надаються пунктом з обслуговування громадян Бориспільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області:

 1. Надання довідкової інформації ( номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо).
 2. Попередній запис на прийом керівництва Фонду.
 3. Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, права та обов’язки платників ЄСВ та застрахованих осіб.
 4. Прийом замовлень на видачу довідок: - про розмір пенсії; - про перебування на обліку; - про заробітну плату за формою ОК-5(ОК-2,ОК-7).
 5. Видача виготовлених довідок.
 6. Допомога в заповненні та прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення.
 7. Видача пенсійного посвідчення.
 8. Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання.
 9. Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.
 10. Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення ( перерахунку) пенсій.
 11. Прийом заяв та документів щодо переведення пенсії за новим місцем проживання; - виплата пенсії за довіреністю; - зміни способу виплати пенсі; - поновлення виплати пенсії; - перерахунку при значених пенсій; - встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною; - виплата недоотриманою пенсії.
 12. Забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України.