Бориспільське об»єднане управління Пенсійного фонду України Київської області звертає увагу громадян міста та району, що з 1 січня 2004 року наша країна перейшла до системи пенсійного страхування.

Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” замість “трудового стажу” введено термін “страховий стаж” . Страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загально-обов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок. В разі, якщо працівнику нарахована заробітна плата на рівні, або більше законодавчо встановленого розміру, з якої сплачені страхові внески, то такий місяць повністю враховується в страховий стаж і заробітна плата за цей місяць враховується для обчислення пенсії. Якщо сума нарахованої заробітної плати менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно нарахованій заробітній платі. В разі несплати роботодавцем страхових внесків за найманих працівників – такі періоди не зараховуються до страхового стажу, та не включаються в заробіток для розрахунку пенсії. Тіньові заробітні плати не вигідні самим працівникам, адже негативно впливають на рівень їх соціального забезпечення.

Пенсія нараховуватиметься тільки з офіційно нарахованої заробітної плати, при умові сплати страхових внесків в сумі не менше, ніж мінімальний. Отримуючи неофіційну заробітну плату, працівник повністю беззахисний перед роботодавцем. Кожний має усвідомити, що заробітна плата – це не лише гарантія нинішнього безбідного існування, але й інвестиція в майбутнє , скажімо, у власну пенсію. Відповідно до статті 16 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” застраховані особи мають право отримувати від страхувальника підтвердження про сплату страхових внесків і вимагати такої сплати, в тому числі у судовому порядку, а також вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства. Вирішити проблему із легалізацією заробітної плати і найманих працівників можна лише спільними зусиллями.