Відкриті дані

Відкриті дані 2019-09-24T11:11:13+00:00

“Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).”.

Розпорядження Бориспільської райдержадміністрації від 16.09.19 № 533 “Про організацію роботи з питань оприлюднення та оновлення відкритих даних, розпорядником яких є Бориспільська районна державна адміністрація”

План заходів щодо організації виконання у Бориспільському районі Постанови КМУ від 21.10.15 № 835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних (зі змінами)”

Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних апаратом Бориспільської РДА

Порядок оприлюднення структурними підрозділами та апаратом Бориспільської РДА наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

Форма паспорту набору даних, які підлягають оприлюдненню в формі відкритих даних

Наказ № 60-к від 24.09.2019 “Про визначення відповідальної особи за оприлюднення наборів даних в апараті Бориспільської районної державної адміністрації Київської області”

 

https://data.gov.ua/user/boryspil_rda_5459

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"