Відділ молоді та спорту

  • в.о начальника відділу – Веклич Антоніна Віталіївна
  • головний спеціаліст 

телефон: (04595) 5-10-55

адреса: 08300, м. Бориспіль, вул. Героїв Небесної Сотні, 8

електронна пошта: в технічному впорядкуванні 


ГРАФІК РОБОТИ: понеділок-четвер – з 8.00 до 17.00 

                         п’ятниця – з 8.00 до 15.45

                         обідня перерва – з 12.00.до 12.45 


Бориспільська районна дитячо-юнацька спортивна школа

  • директор — Яцюта Геннадій Віталійович
  • телефон: (04595) 5-25-63

 ДОВІДКОВО

Відділ працює відповідно до Програми “Розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки” , затвердженої сесією районної ради та календарним планом спортивно-масових заходів, що формується на початку року відповідно до єдиного календарного плану обласних спортивно-масових заходів. Основні завдання відділу: забезпечення підготовки та проведення спортивних заходів, конкурсів, заходів щодо участі у спортивних змаганнях, створення умов для залучення широких верств населення різних вікових груп до регулярних занять фізкультурою і спортом.

У Бориспільському районі розташовані та функціонують 21 спортивний майданчик, із них – 3 із штучним покриттям, 22 футбольні поля, 22 спортивні зали, 18 майданчиків (гімнастичні містечка) з тренажерним обладнанням, 21 приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять, футбольне поле штучне (65х100) Створені і працюють 3 спортивних клуби:  “Алекс” (с. В.Олександрівка),  “Олімп” (с. Щасливе) та “Альянс-2007” (с. Кірово).

Щорічно проводяться спортивні змагання, присвячені визначним датам: чемпіонати, першості, кубки, турніри з найпопулярніших в районі видів спорту, а також заходи «Козацький гарт», «Старти надій», «Олімпійське лелеченя», «Діти – олімпійська надія України», «Шкіряний м’яч», «Футбольні надії Київщини», «Кубок шкільного футболу».

Ветеранський спорт в районі представлений спортсменами з важкої атлетики: Базюченко Петро Максимович, який є неодноразовий Чемпіоном Європи, світу та призер чемпіонату України Білим Григорій Тимофійович та з греко-римської боротьби Риженков Андрій Петрович, який посів ІІІ місце на Першість світу серед ветеранів. Проводяться змагання серед ветеранів спорту з волейболу, футболу, футзалу.

Особливу та вагому допомогу надають сільські ради. Фінансують та забезпечують матеріально-технічним інвентарем команди, які приймають участь у чемпіонатах та змаганнях з різних видів спорту. Розвивають інфраструктуру, приділяють увагу розвитку спортивно-масовій та фізкультурну-оздоровчц роботу на підпорядкованих територіях.

Протягом року районна ДЮСШ проводила змагання з футболу та футзалу, волейболу, легкої атлетики, настільного тенісу, боксу, та приймали участь у обласних змаганнях з цих видів. Штат ДЮСШ налічує 17 тренерів. Вони проводять заняття при загальноосвітніх навчальних закладах району, використовуючи їхню спортивну базу. Своєї спортивної бази школа не має.

Спортивні секції відвідують 528 учнів в 13 селах району. 1. Волейбол – 188 чол. – 6 тренерів. 2. Футбол – 194 чол. – 5 тренерів. 3. Бокс – 95 чол. – 4 тренери. 4. Легка атлетика – 51 чол. – 2 тренери. В селах Проців та Щасливе функціонують 2 спеціалізовані зали з боксу, які мають весь необхідний інвентар, який був придбаний за кошти районної ДЮСШ та сільських рад.

Дирекцією і тренерами ДЮСШ проводиться агітаційна робота в школах району по залученню дітей до занять спортом та пропаганда здорового способу життя. Проведені спортивні заходи районної ДЮСШ та їх результати публікуються в місцевих ЗМІ. Протягом року ДЮСШ було підготовлено 97 спортсменів-розрядників (ІІІ та юнацькі розряди).