Управління пенсійного фонду

Бориспільське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Київській області

  • начальник управління Чулков Олександр Васильович
  • перший заступник начальника управління Под’якова Наталія Валентинівна 
  • заступник начальника управління Бєлорусець Тетяна Аріївна 

телефон: (04595) 6-89-77

адреса: 08302, Київська область, місто Бориспіль, вул.Головатого,4 


Графік роботи:

понеділок-четвер: з 8-00 до 17-00;

п’ятниця: з 8-00 до 15-45;

перерва: з 12-00 до 12-45;

(організовано чергування спеціаліста в обідню перерву).

 Шановні мешканці міста та району!

З метою забезпечення більшої доступності до отримання послуг у сфері пенсійного забезпечення, а також спрощення інформування громадян з особливими потребами, управлінням Фонду в місті та районі започатковано нову послугу — введено в дію Інтернет - приймальню засобами програмного забезпечення«Skype».

Також створено сторінку у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/pfu1035), яка дозволяє налагодити прямий діалог з громадянами і отримати інформацію з перших вуст. Крім того, на сайті передбачено функцію зворотного зв'язку, за допомогою якого кожний охочий може залишати свої повідомлення та пропозиції.

Введення нових можливостей для звернення дає змогу забезпечити якісне виконання доручень Пенсійного фонду України щодо організації роботи зі зверненнями громадян, а також спростити саму процедуру звернення, адже громадяни можуть не виходячи зі своїх житлових будинків поспілкуватися з керівництвом та спеціалістами управління Пенсійного фонду, розповісти про свої проблеми та одразу ж отримати на них обґрунтовані, вичерпні відповіді.

«Інтернет-приймальня» працює щосереди з 8:00 до 12:00. Для надання послуги, відкрито обліковий запис в Skype «upfu1035». 

 Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України: швидко, зручно, корисно 

З 1 жовтня 2012 року працює веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого пенсіонери, фізичні особи отримують в режимі он-лайн доступ до інформації в пенсійній сфері.

Так, кожна застрахована особа, попередньо зареєструвавшись у базі даних веб-порталу, може щомісяця отримувати на свою електронну адресу виписку із системи персоніфікованого обліку. Там буде перелік страхувальників, які подавали щодо неї відомості в систему персоніфікації, вказано суму заробітку, з якої сплачено страхові внески, кількість днів для стажу, будуть відмітки про сплату пенсійного (єдиного) внеску; відомості про спеціальний (пільговий) стаж.

Маючи на руках такі дані, працівник може легко контролювати, як його роботодавець сплачує за нього єдиний внесок, і в разі потреби звернутися до нього з претензіями. Пенсіонери ж зможуть регулярно діставати відомості з власної пенсійної справи. Там буде вказано вид та суму призначеної пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством; назву закону, згідно з яким призначено пенсію, тощо. Уся індивідуальна інформація, зокрема і персональні дані, що містяться в Держреєстрі, є конфіденційними і не підлягать розголошенню. 

Підписуючи заяву про реєстрацію в системі надання електронних послуг, громадянин тим самим дає згоду на отримання такої інформації засобами веб-порталу відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Вся інформація, яку діставатиме заявник, надходитиме знеособлено – без зазначення прізвища, імені, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків – фізичної особи або серії та номера паспорта. Цю інформацію не можна роздрукувати чи скопіювати. Тобто стороння людина не зможе скористатися даними, які отримуватиме заявник.

Крім того, на порталі багато довідкової інформації: від текстів законодавчих актів до графіку прийому керівництва Пенсійного фонду й адрес управлінь ПФУ в областях. Громадяни й застраховані особи зможуть довідатися, наприклад, про умови, порядок призначення, перерахунку та виплати пенсій,про порядок одержання та використання свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування тощо. Також наведено зразки бланків, заяв, документів, які можна буде роздрукувати й уже заповненими принести до управління ПФУ.Також кожен зареєстрований користувач зможе через портал подати запит до управління ПФУ для підготовки йому довідок, інших документів у паперовому вигляді, записатися на прийом до керівника чи відповідальної особи управління Фонду тощо.

Для реєстрації на веб-порталі необхідно прийти до управління Пенсійного фонду, за місцем свого проживання, та оформити заяву. При собі треба мати паспорт та ідентифікаційний код. Після чого видається розписка про одержання заяви та реєстраційний код, який потрібний для реєстрації на веб-порталі.

Зайшовши на веб-портал ПФУ за адресою: portal.pfu.gov.ua, вибравши пункт меню «Реєстрація на порталі», потрібно заповнити реєстраційну форму, вибравши логін і пароль. Далі на електронну адресу надійде лист, потрібний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження, з веб-порталу, надходить повідомлення про успішне закінчення реєстрації.


Графік проведення особистого прийому громадян

керівниками Бориспільського об´єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

 

Прізвище, ім’я

по батькові

Посада

День прийому

Години прийому

1

Чулков Олександр Васильович

Начальник

управління

Середа

08.00-12.00

2

Под´якова Наталія Валентинівна

Перший заступник

начальника управління

Понеділок

08.00-17.00

3

Бєлорусець Тетяна Аріївна

Заступник начальника

управління

Середа

08.00-17.00

4

Данильченко Людмила Володимирівна

Начальник

 фінансово-економічного

 відділу

П’ятниця

08.00-15.45

5

Боровець Світлана Яківна

Начальник відділу

адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації

Понеділок

08.00-17.00

6

Рябець Світлана Вікторівна

Начальник відділу

 з питань призначення,перерахунку

 та виплати пенсій №1

Середа

08.00-17.00

7

Рожкова Катерина Дмитрівна

Начальник відділу

 з питань призначення,перерахунку

 та виплати пенсій №2

Пятниця

08.00-15.45

8

Величко Олена

Олегівна

Начальник

юридичного відділу

Вівторок

08.00-17.00

9

Дика Олена

Миколаївна

Начальник відділу

обслуговування громадян

Пятниця

08.00-15.45

10

Відповідно до графіка чергування

 

Субота

09.00-12.00

 

                                                        

Жінки, яким присвоєно звання “Мати-героїня”, інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються позачергово.