На сесії Бориспільської районної ради VI скликання, що була продовжена 13 листопада, депутати попрацювали плідно.

Вони затвердили Положення про президію райради, створили постійні комісії та їхній склад, погодили рішення про помічників депутатів.

На початку пленарного засідання голова районної ради Владислав Байчас привітав присутніх в залі аграріїв з Днем працівника сільського господарства та запропонував перейти до порядку денного.

Заступник голови райради Іван Недогибченко повідомив, що згідно з чинним законодавством, депутати повинні шляхом голосування утворити комісії з вирішення питань в різних сферах життєдіяльності району. При цьому до складу цієї команди мають увійти не менше трьох, але не більше дев’яти осіб. Що стосується складу президії, то за словами Івана Володимировича, в президію входять голова ради та заступники, керівники фракцій та голови постійних комісій.

За результатами голосування, комісію з питань бюджету та фінансів очолив депутат, який балотувався від партії «Наш край», Вадим Марисенко. З ним працюватимуть Олександр Сигнаєвський, Микола Кравченко, Микола Гуральник, Віталій Тищук, Микола Кононенко.

Комісію з питань земельних відносин, комунальної власності, будівництва та архітектури очолив депутат від «Нашого краю» Антон Мотрич. У комісії працюватимуть Леонід Чугайнов, Олександр Зубчук, Юрій Коваленко, Віталій Гордієнко, Володимир Гапон, Віталій Пилипчук та Володимир Солдатенко.

Комісію з питань соціально-економічного та культурного розвитку в районній раді очолив депутат від «Солідарності» Володимир Хворостянко. В її складі — Іван Криворот, Володимир Гуральник, Микола Поминальний.

Головою комісії з питань гуманітарної сфери районної ради було обрано Анну Ільчишину — депутата від «Солідарності». Разом з нею працюватимуть депутати Віталій Венгрін, Лілія Гурська, Оксана Сердюк.

Депутат від ВО «Батьківщина» Андрій Величенко очолив комісію з питань екології, природних ресурсів та благоустрою. Два діячі увійшли до її складу: Світлана Турова та Микола Тригубенко.

У комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів районної ради головуватиме представник Радикальної партії Олега Ляшка Микола Мороз. Крім нього, в роботі комісії задіяні Валерій Гудзь, В ‘ячеслав Галатенко та Юрій Річка.

Новообрані депутати проголосували за створення комісії з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією на чолі з Віктором Сайком — представником Аграрної партії України. Разом з ним працюватимуть Володимир Шаповал та Юлія Кияшко.

Усього було створено 7 постійних депутатських комісій.

Також на сесії було розглянуто та затверджено Положення про помічників-консультантів депутатів. Кожен обранець має право мати п’ятьох помічників, які працюватимутьна громадських засадах. Вони отримають посвідчення та від імені депутата представлятимуть інтереси громади на сесії, засіданнях комісій, але без права голоса.

Також депутатам запропонували в найкоротший термін зареєструвати власні електронні поштові скриньки для отримання інформаційних матеріалів та надати фотографії 9х12 для розміщення на стенді в холі районної ради.

По завершенні сесії  депутат від ВО «Свобода» Віталій Гордієнко виступив із заявою від однопартійців про засудження політичних репресій проти українського народу під час Революції Гідності та репресій проти патріотичних партій, волонтерів та учасників повстання. Пообіцяв на рівні місцевого самоврядування вживати всіх заходів для притягнення причетних до кримінальної відповідальності.