Бориспільська районна державна адміністрація

Київської області

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 19 липня 2017 року                                                                       № 459

 

 

Про затвердження районного плану заходів

щодо зміцнення національної єдності, консолідації

українського суспільства та підтримки ініціатив

громадськості у цій сфері на 2017-2021 роки

 

         Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністраціїˮ, на виконання Указу Президента України від 01 грудня 2016 року № 534/2016 „Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сферіˮ, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 29 травня 2017 року № 282 «Про затвердження районного плану заходів щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськості у цій сфері на 2017-2021 роки»:

 

1. Затвердити районний план заходів щодо зміцнення національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері на 2017-2021 роки (далі – план заходів), що додається.

 

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити виконання зазначеного плану заходів.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

  

 

 Голова адміністрації                                                                       О.В.Туренко

 

 

Виконавець:

Головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної

діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату

райдержадміністрації   ___________    К.І. Стоміна

 

Начальник юридичного відділу

райдержадміністрації  ____________  О.В.Завірюха

 

Начальник відділу з питань контролю, документального забезпечення та

звернень громадян апарату

райдержадміністрації _____________ І.М.Гудим

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження

голови Бориспільської районної державної адміністрації

 

від 19.07.2017  № 459

 

 

 

 

  Районний  план заходів

 щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськості у цій сфері

на 2017-2021 роки

 

 

           1. Проводити заходи з розвитку міжрегіонального співробітництва з реалізації економічних, соціальних, освітніх, туристичних, інформаційних, культурно-мистецьких проектів, зокрема, взяти участь у загальноукраїнському проекті культурної інтеграції «Український Донбас».

 

Управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділи: освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Протягом 2017-2021 років

 

           2. Залучати:

2.1. організації громадянського суспільства до роботи у складі громадських рад, оргкомітетів, робочих груп, інших  консультативно-дорадчих органів при органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, з метою поширення інформації про історію Українського народу, сучасні події в Україні, інтеграційний курс України в європейський політичний, економічний, правовий та євроатлантичний безпековий простір, подолання існуючих стереотипів та пропагандистських міфів, спрямованих на руйнування єдності Українського народу.

2.2. делегації представників громадськості та інститутів громадянського суспільства  району до участі у масових заходах з відзначення державних свят та пам’ятних історичних подій з виїздом у населені пункти району та області.

 

Відділ організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Протягом 2017-2021 років

 

3. Взяти участь у розробці плану заходів з розвитку громадянської освіти в Україні на 2017 – 2021 роки та забезпеченні в установленому порядку реалізації відповідних заходів, зокрема, спрямованих на забезпечення протидії інформаційній війні Російської Федерації проти України.

Структурні підрозділи райдержадміністрації, громадські організації (за згодою)

 

Протягом 2017-2021 років

 

4. Організувати та проводити освітні, інформаційно-просвітницькі заходи з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, створювати умови для їх розвитку, як творчих особистостей. Популяризувати національно-культурну спадщину, відновлення і збереження національної пам’яті, розвиток національної свідомості. У навчальних закладах району проводити відкриті уроки щодо розвитку громадянського суспільства в сучасних умовах, конкурси наукових робіт, присвячених темам звитяг Українського народу в боротьбі за волю і незалежність, сприяти поширенню робіт лауреатів таких конкурсів.

 

Відділи: освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації, відділ організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Протягом 2017-2021 років

 

            5. Проводити  зустрічі з представниками громадських організацій з метою зміцнення та утвердження національної єдності та консолідації українського суспільства, розвитку міжрегіонального співробітництва, а також за проблематикою інституційного розвитку громадських організацій району, підвищення ефективності їх діяльності.

 

Відділ організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, громадські організації (за згодою)

 

Протягом 2017-2021 років

 

 

            6. Сприяти громадським ініціативам з питань розвитку волонтерського руху в Бориспільському районі, проведенню за участю учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, внутрішньо переміщених осіб заходів національно-патріотичного змісту, спрямованих на ушанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність, популяризацію національної духовно-культурної спадщини, розвиток мережі військово-патріотичних клубів.

 

Відділи: освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, громадські організації (за згодою)

 

Протягом 2017-2021 років

 

 

 

Головний спеціаліст відділу

організаційно-інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

апарату адміністрації                                                                        К.І.Стоміна