5 листопада відбулася урочиста зустріч воїнів 72-ої Окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, які після виконання бойового завдання повернулися на місце постійної дислокації в м.Біла Церква.

Представники влади та громади міста, волонтери, активісти, а також рідні та друзі вітали Героїв квітами та оплесками, прапорами України та 72 ОМБр, вишитими рушниками та запашними короваями, святковими кульками та яскравими плакатами, усмішками зі сльозами на очах та щирими словами вдячності від громади – за мирне білоцерківське небо, за можливість жити, кохати, народжувати на рідній землі.

Під час урочистого мітингу до присутніх звернувся перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-лейтенант В’ячеслав Назаркін, який від імені командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-лейтенанта Сергія Попка привітав бійців із поверненням із зони проведення антитерористичної операції та наголосив, що велика честь мати в командуванні сухопутних військ таку бойову бригаду, яка з гідністю та честю виконала свої бойові завдання, обов’язок перед Батьківщиною.

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, звертаючись до військових, відмітив, що в рамках програми «Київщина – захисникам України» жителі столичної області долучалися до збору допомоги для бійців. У подарунок бійцям Олександр Горган передав спеціалізовані прилади. Також сказав слова вдячності за можливість жити мирно, наголосив, що прийдешні покоління мають завжди пам’ятати та дякувати за подвиг воїнам 72 Окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

Командир 72 Окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, полковник Андрій Соколов у своєму виступі відмітив, що всі військовослужбовці повернулися із зони АТО справжніми Героями, а тепер, вперше за чотири роки з початку бойових дій на сході мають нагоду зібратися разом: «Низка населених пунктів у зоні проведення АТО, які раніше були невідомими, стали символами мужності та військової майстерності українського війська. Ці бойові дії увійдуть у підручники з військового мистецтва українського війська. Герої 72 бригади не посоромили славного імені відважних козаків – Чорних запорожців. Щастя вам і вашим сім’ям, а волю і мир в Україні ми захистимо. Слава Україні!».

Особовий склад 72 ОМБр та присутні білоцерківці вшанували загиблих військовослужбовців бригади хвилиною мовчання. До портретів загиблих героїв, які були встановлені біля Стели Героям Небесної Сотні – були покладені квіти.

Начальник управління персоналу Північного оперативного командування «Північ» ЗСУ, полковник Олександр Столярчук згідно Указу Президента України № 319/2017 за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, сумлінне служіння українському народові, зразкове виконання службового обов’язку у зоні проведення АТО нагородив орденами та медалями військових.

Джерело: http://koda.gov.ua