У середу, 11 жовтня, у Вишенській загальноосвітній школі відбувся семінар. Участь в ньому взяли відповідальні за організацію роботи з охорони праці та безпеку життєдіяльності, заступники директорів шкіл з навчально-виховної та з виховної роботи.

Мета заходу: безпечне перебування дітей у навчальному закладі, збереження життя і здоров’я учнів, а також формування здоров’язберігаючих компетенцій у сучасного учня, що є одним із головних завдань Нової Української школи і, зокрема, загальноосвітніх навчальних закладів Бориспільського району.

В рамках семінару заступник директора Вишенської ЗОШ Валентина Прокопенко детально ознайомила гостей із системою роботи школи в питаннях безпеки, показала нормативно-інструктивні документи, затверджені інструкції і журнали інструктажів, які регламентують цю роботу в школі.

Учасники семінару побували в класі безпеки дорожнього руху, познайомилися із протирадіаційним укриттям, шкільним тиром та кабінетом «Захисту Вітчизни». Учасники команди «Джура» продемонстрували гостям своє вміння використовувати засоби індивідуального захисту, активно допомагали учням і вчителям під час відпрацювання об’єктового тренування з евакуації на випадок пожежі.

Учні школи з інтересом спостерігали роботу пожежної команди із гасіння вогню за допомогою протипожежної техніки та вогнегасників, а також прийоми надання домедичної допомоги постраждалим.

Під час заходу головний спеціаліст з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту райдержадміністрації Андрій Кривенко поінформував школярів та вчителів про стан протипожежних заходів у Бориспільському районі.

Також учасники семінару обговорили методичні питання організації навчання та перевірки знань педагогічних працівників з питань охорони праці, які будуть проводитися у 2017-2018 навчальному році.