Бориспільська райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору з питань державної реєстрації.

Професійні та кваліфікаційні вимоги до претендента на посаду:

вища освіта за освітнім ступенем магістра, спеціаліста; досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року; вільне володіння державною мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

копію паспорта громадянина України; письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону; копію (копії) документа (документів) про освіту; заповнену особову картку встановленого зразка; оригінал посвідчення щодо вільного володіння державною мовою; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Строк подання документів: документи приймаються до 17 год. 00 хв. 09 листопада 2017 року.

Заяви та документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення за адресою: Київська область, м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 74, каб. 21, райдержадміністрація, 2-й поверх, відділ управління персоналом апарату райдержадміністрації. Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, проходять конкурс. Довідки за телефоном: 6-11-01.