12 жовтня відбудеться виїзна презентація «Вікна можливостей» для активної молоді району та міста.

Захід проводиться відповідно до плану роботи управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації.

Місце проведення: м.Бориспіль, вул. Ватутіна, 1, (Будинок дитячої та юнацької творчості, II поверх, актова зала). Початок: 13.00

Під час зустрічі будуть обговорені наступні питання: розвиток молодіжної інфраструктури, молодіжні центри та молодіжні простори; програма «Молодіжний працівник»; можливості для молоді у співпраці з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр»; програма Британської ради «Активні громадяни» та програма ЄС «Erasmus+» та інші можливості міжнародної співпраці; Програма національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки; обговорення реалізації молодіжної політики та здійснення молодіжної роботи на рівні району, міста, міжсекторальної співпраці, рівня участі та залучення молоді до впровадження місцевих програм підтримки та розвитку молоді.