У суботу, 7 жовтня, в м.Бориспіль відбулися заходи до Дня бійця територіальної оборони.

Ініціатива проведення військово-патріотичного свята належить голові Київської обласної державної адміністрації Олександру Горгану і вперше відзначається в Україні.

Захід розпочався з підняття Державного прапору України та виконання Гімну України.

У рамках програми були продемонстровані показовий бій за участі громадського формування «ЗгТрО м. Бориспіль»; рукопашний бій військово-патріотичного клубу «Ратоборець»; естафета зі стрільбою з пневматичної зброї та збирання (розбирання) АК-74 за сприяння Бориспільського військового об’єднаного комісаріату; метання гирі та перетягування канату за підтримки відділу молоді та спорту Бориспільської райдержадміністрації; заняття з тактичної медицини за участі Бориспільського загону швидкого реагування Червоного хреста України та виставка озброєння із зразками військової техніки.

За результатами змагань найвищі нагороди здобула команда «Загін територіальної оборони». Бійці відвоювали перше місце у змаганнях зі стрільби, перше місце у змаганнях зі збирання і розбирання автомата, друге місце у змаганнях з наповнення магазину АК.

Команда «Ситий кум» виборола перше місце у змаганнях з наповнення магазину АК, перше місце у змаганнях з метання гирі, перше місце в змаганнях з перетягування канату, третє місце у змаганнях зі збирання і розбирання автомату, третє місце у змаганнях зі стрільби.

«ЗгТрО Бориспіль» посів почесне друге місце у змаганнях з перетягування канату та друге місце у змаганнях з метання гирі.

В особистому заліку були відзначені: Віталій Іванчар — перше місце з метання гирі, Вячеслав Деркач — друге місце з наповнення магазину АК, Володимир Проценко — друге місце з метання гирі, Сергій Міхайлов — третє місце у змагання розбирання та збирання автомату.

Після урочистого вручення пам’ятних сувенірів та подарунків переможців частували солдатською кашею та вітали патріотичними піснями у виконанні творчих колективів Бориспільського району.

," alt="" />