У вівторок, 12 вересня, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Білецький провів робочу нараду з головними розпорядниками коштів.

Тема зустрічі: фінансові та організаційні питання діяльності бюджетних установ та структурних підрозділів адміністрації.

У своєму виступі Сергій Володимирович акцентував на правильності подання фінансових документів на підпис до керівництва, приведення у відповідність до законодавства облікової політики бюджетних установ, застосування головними розпорядниками коштів системи АIC: «Місцеві бюджети» при плануванні та виконанні розпису районного бюджету.

Крім цього, Сергій Білецький в рамках запровадження електронного документообігу зорієнтував присутніх на перехід в систему дистанційного обліку (СДО) через органи державного казначейства. Цей перехід планується здійснити до кінця 2017 року.

Інформацію про ключові напрями роботи отримали керівництво районної ради, управління фінансів адміністрації, фінансово-господарський відділ, районне управління соціального захисту, відділ освіти, відділ культури, відділ молоді та спорту, заклади охорони здоров’я, бухгалтери бюджетних установ.