Встановлення даних пішохідних зон передбачено обласною програмою «Нульова смертність на дорогах Київщини на 2017-2019 роки».

Головна мета програми — зменшити аварійність та смертність на дорогах області.

За результатами проведеного експертного дослідження визначені місця розташування шести «острівців безпеки» на території Бориспільського району. Перші чотири будуть облаштовані на автомобільній дорозі Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ, а саме:

1)с. Рогозі, перехрестя Н-08/вул. Іванківська;

2) біля ресторанного комплексу «Лаура» (перехрестя від автомобільної дороги до вул. Вітчизняна с. Рогозів);

3) перехрестя від автомобільної дороги до повороту на с. Васильки та с. Старе;

4) с.Мирне, Н-08, км 21+900 (навпроти центрального в'їду до села).

Місця будівництва інших двох «острівців безпеки» передбачені на території Іванківської сільської ради по трасі Київ-Харків-Довжанський та на території Великоолександрівської сільської ради (по дорозі до магазину «Фоззі»). Але місця потребують додаткового вивчення експертною групою.

Питання виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації для встановлення «острівців безпеки» буде винесено на розгляд найближчої сесії районної ради.

Експертне дослідження проходило на дорогах Рогозівської, Старівської, Іванківської та Великоолександрівської сільських радах. До складу експертної групи входили представники райдержадміністрації, департаменту архітектури та містобудування Київської облдержадміністрації, Бориспільського міськрайонного відділу Національної поліції в Київській області.

ДОВІДКОВО. Острівець безпеки — технічний засіб регулювання дорожнього руху на наземних пішохідних переходах, конструктивно виділений над проїжджою частиною дороги та призначений як захисний елемент для зупинки пішоходів під час переходу проїжджої частини дороги. До острівця безпеки належить частина розділювальної смуги, через яку пролягає пішохідний перехід.