У суботу, 9 вересня, з нагоди Дня фізичної культури та спорту відбулась Спартакіада Бориспільського району.

Традиційно святкування Дня фізичної культури та спорту України припадає на другу суботу вересня. Цього року свято відзначалося 9 вересня.

Захід відкрила урочиста хода 18 команд — представниць сільських рад району. Після цього під звуки Державного Гімну України відбулося офіційне підняття Державного прапора України та прапора Бориспільського району.

З вітальним словом до учасників змагання звернулися заступник голови райдержадміністрації Сергій Білецький, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, начальник відділу молоді та спорту РДА Володимир Дмитренко.

Керівники наголошували на тому, що за всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Тому підтримка спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази, залучення до спорту якнайбільше дітей, молоді, їх батьків — пріоритетне завдання районного керівництва.

Учасники заходу змагалися в 7 видах спорту: легка атлетика, гирьовий спорт, армреслінг, волейбол, перетягування канатів, футбол, шашки. Боротьба була запеклою і тривала близько 6 годин.

За активну участь у розвитку фізичної культури і спорту, а також популяризацію здорового способу життя керівництво райдержадміністрації та районної ради вручили нагороди найактивнішим діячам галузі спорту.

Святкове вручення нагород переможцям районної Спартакіади відбулося в понеділок, 11 вересня, під час апаратної наради.

Перше місце здобула команда Вороньківської сільської ради на чолі з Ніною Яструб, друге місце — команда Кучаківської сільської ради, третє місце — команда Глибоцької сільської ради.

Вітаємо переможців! 

Фото Ольги КАЦАН