Сьогодні, 8 вересня, відбулося чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань надання матеріальної допомоги громадянам.

Очолили захід голова Бориспільської РДА Олександр Туренко, заступник голови РДА Сергій Білецький, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, головні спеціалісти управлінь РДА, керівники медичних закладів, соціальних служб.

Олександр Валентинович акцентував увагу присутніх на об’єктивності прийнятих рішень, а також врахуванні діагнозу хворого, особистого матеріального стану і навіть місця проживання.

«Районна соціальна програма «Турбота» включається в тому випадку, якщо людина проживає в бідному населеному пункті, — каже Олександр Туренко. — Якщо ж людина проживає в заможному селі, то рекомендую спочатку звертатися по матеріальну допомогу до сільської ради».

Голова РДА також підкреслив про необхідність поінформувати всіх сільських голів району про можливості надання громадянам матеріальної допомоги з місцевих бюджетів.

На попередньому засіданні комісії було виділено близько 120 тисяч гривень матеріальної допомоги мешканцям району. За ці кошти, як приклад, можна було придбати медичне обладнання для лікарні, що в майбутньому допомогло би врятувати не одну сотню людей.