В Бориспільському районі з робочою поїздкою побував директор департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Сергій Шупик.

За дорученням заступника голови Київської облдержадміністрації Олега Письменного він відвідав підприємство «PLT Prime Lab Tech», що знаходиться в с.Велика Олександрівка Бориспільського району, та вважається єдиною в Україні науковою лабораторією, де проводяться агрохімічні дослідження ґрунтів та рослин.

Зустрічали поважного гостя начальник управління агропромислового розвитку Бориспільської райдержадміністрації Михайло Пензай та директор підприємства Людмила Василенко.

Вони проінспектували роботу лабораторії, ознайомилися з її технічними потужностями, та, головне, в спільній розмові проаналізували можливості застосування передових наукових технологій на державному рівні. Зокрема, йшлося про розробку проекту програми з метою розвитку на Київщині аграрної галузі та визначення механізмів подолання кризових явищ в сільському господарстві.

За результатами заходу прийнято рішення щодо співпраці з науковою лабораторією та поширення методів її діяльності в Київській області.