У середу, 9 серпня, спеціалісти Бориспільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області провели виїзний прийом в Головурівській сільській раді.

Одним з основних питань, яке цікавило відвідувачів, було питання підвищення розміру пенсій з 01.10.2017 року та зміни які будуть внесені пенсійною реформою також питання виплата пенсії через установи банків , перерахунки пенсій працюючим пенсіонерам, перехід з одного виду пенсії на інший, а також надавалися роз’яснення по отриманню послуг через веб-портал ПФУ ( реєстрація та користування), інформаційно-роз’яснювальна робота щодо підписки на газету «Пенcійний кур’єр» та проводилось опитування пенсіонерів щодо своєчасності виплати пенсій.

Цього дня спеціалісти управління провели зустріч з товариством з обмеженою відповідальністю «Трест Бориспільсільбуд». На зустрічі були розглянуті законопроекти «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», а саме порядок перерахунків призначених пенсій , виплата пенсій працюючим пенсіонерам а також запровадження гнучкого «коридору» пенсійного віку.