В четвер, 3 серпня, голова Бориспільської РДА Олександр Туренко зустрівся із землевпорядними організаціями, які постійно працюють на території району.

На зустрічі були присутні начальник відділу містобудування та архітектури РДА Сніжана Павлова, начальник Центру надання адміністративних послуг Наталія Кодаченко, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Сергій Лещенко.

Олександр Валентинович акцентував увагу землевпорядників на дотриманні вимог чинного законодавства в частині встановлення прибережних захисних смуг (згідно з Водним кодексом України), дотримання вимог містобудівної документації (згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності»), відповідальності за ведення документообігу, належного оформлення земельних ділянок (згідно з Земельним кодексом України та Закону України «Про землеустрій), вимогливого ставлення до якісного виконання топографічних робіт.

Голова адміністрації звернувся до проектувальників з проханням при подачі документів на отримання будівельного паспорта дотримуватися протипожежних вимог згідно з ДБН 360-92**, охоронних зон ліній електропередач, відступів від червоних ліній вулиць та інших планувальних обмежень.

Він заявив про необхідність посилення роботи Центру надання адміністративних послуг завдяки введенню в штат посади кадастрового реєстратора.

Олександр Туренко нагадав присутнім про Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» , що набув чинності 10 червня 2017 року. Зокрема, йшлося про статтю 96 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення вимог законодавства, будівельних норм, стандартів і правил під час будівництва».

З документом можна ознайомитися на посиланням http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1817-19.

Керівники землевпорядних організацій, в свою чергу, виступили з пропозиціями щодо покращення роботи відділу Держгеокадастру України в Бориспільському районі та встановлення на офіційному веб-сайті Бориспільської райдержадміністрації інтерактивної мапи району з висвітленням містобудівної документації.