У середу, 2 серпня, заступник голови Бориспільської райдержадміністрації Сергій Білецький провів зустріч з громадою с.Кийлів.

Участь в зустрічі взяв депутат районної ради Віталій Гордієнко.

Присутні обговорили розвиток освітньої галузі Бориспільського району на прикладі філії опорного навчального закладу «Вороньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» – Кийлівська загальноосвітня школа I ступеня.

Відповідно до чинного законодавства, нова опорна школа включає три рівні: початкова, базова і профільна. Після кожного рівня школярі будуть здавати іспит. Діти, які закінчують початкову школу у себе в селі, знають, що наступний їхній рівень освіти — середній, і вони підуть в школу, яка є основною.

«Головна мета освітньої реформи: оптимізація та модернізація мережі освітніх закладів, — зауважив Сергій Володимирович. — Це робиться для того, щоб більш раціонально використовувати ресурси і створювати ту мережу шкіл, яка б забезпечувала якнайкращу освіту для дітей».

Нагадаємо, в 2016 році було створено опорний навчальний заклад «Вороньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» з філією – Кийлівська ЗОШ I ступеня. Сьогодні опорний навчальний заклад спеціалізується на поглибленому вивченні предметів природничо-математичного циклу. Відповідно до програми «Шкільний автобус» школа отримала новий автобус для підвезення дітей з віддалених сіл, де знаходяться філії.

Відповіді на актуальні запитання щодо реформи освіти читайте на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України за цим посиланням