В с.Петропавлівське Бориспільського району відзначили 39-ту річницю від Дня народження села. 

У середу, 12 липня, в День Святих апостолів Петра і Павла відзначили День села Петропавлівське.

Святкування 39-ї річниці розпочалося з ранкової молитви в місцевому храмі. О 16-ій годині — урочистості на сільському стадіоні. Гості з’їхались з різних куточків України, щоб згадати дитинство, юність, поділитись думками, розповісти про себе, відпочити.

На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих та загиблих.

Із вітальним словом до присутніх звернулася Тетяна Кулинич, голова Вишенківської сільської ради, на території якої знаходиться населений пункт. Вона підкреслила, що День села – це свято для всіх, хто народився і виріс у селі, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. «Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день села, кожен відчуває себе частиною великої родини», — зауважила Тетяна Григорівна.

Від імені сільської ради керівник вручила цінні подарунки почесним жителям Петропавлівського, ювілярам та багатодітним сім’ям. У святковій концертній програмі — народні пісні, виставки робіт місцевих майстрів, культурні розваги, спортивні змагання. Найменших діток порадували атракціони, цукрова вата, майстер-класи, святкова фотозона від Студії декору Sonata kids.

“Студія ручної творчості” с.Вишеньки подарувала всім присутнім на святі казковий феєрверк із тисячі метеликів та чудове убранство сцени — квіткові композиції. Це додало особливої атмосфери на святі села.

Незабутні враження справили виступи малят з дитячого садочка “Берізка”, вокальний ансамбль БК Петропавлівське “Берегиня”, театр пісні “Джерела”, вокальний ансамбль “Art Libitum”.

Але найбільшим дарунком для селян стало музичне привітання від переможця вокального конкурсу «Голос країни – 7» на телеканалі «1+1» священника Олександра Клименка. Селяни з радістю вітали видатного співака, спілкувалися з ним, фотографувалися на згадку.

За матеріалами Вишенківської сільської ради (http://www.vyshenky.org.ua