Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе заявив про підтримку проекту добудови Гірської ЗОШ I-III ступенів на Бориспільщині.

«Гарний проект добудови школи у селі Гора Київської області. Окрім реконструкції будівлі планується також будівництво сучасного спортивного майданчику, — написав Рев Ревазович на власній сторінці у Facebook, поширивши допис Бориспільської районної державної адміністрації. — Дуже добре, коли є ініціатива місцевої влади, і саме такі проекти мають фінансуватися з #ДФРР. (Державного Фонду регіонального розвитку — авт.)».

Він додав, що зараз у регіонах проходять конкурси проектів для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. «Готуйте документи та подавайте проект на конкурс. Шкільні заклади в Україні повинні бути яскравими, сучасними, обов’язково енергоефективними. Щоб діти хотіли там навчатися», — резюмував у зверненні до місцевої влади Лев Парцхаладзе.

Реконструкція Гірської ЗОШ I-III ступенів та будівництво спортивного майданчику — на особистому контролі новопризначеного голови Бориспільської районної державної адміністрації Олександра Туренка. Раніше він здійснив робочу поїздку в с.Гора, де обговорив першочергові кроки взаємодії з сільським головою Романом Дмитрівим у напрямку розвитку даного населеного пункту.