Щасливицею стала мешканка Черкас 20-річна Софія, яка обрала для себе перетин кордон через пункт пропуску авіаційного сполучення «Бориспіль».

Сьогодні вранці Президент України Петро Порошенко повідомив про це на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі:

"Знайомтесь! 20-річна Софія – 100 тисячна українка, що скористалася перевагами безвізу і неймовірно пишається своїм українським паспортом. Щасливий, що все більше українців користуються перевагами подорожей і на власні очі бачать, що таке Європейський Союз, куди рухається Україна, і за яке майбутнє сьогодні бореться молода Українська держава. Український паспорт – це круто!".

Пані Софія напередодні написала на своїй сторінці у Фейсбуці: "Це просто надзвичайно! На перший погляд між цими фото різниця лише в датах, утім вона набаго глибша. Різниця в пройденному шляху між ними. Минулого року довелось пережити безліч питань та витратити купу нервів задля отримання візи, а сьогодні просто квиток на літак)) #безвіз".

Варто зазначити, що 36, 6 тисяч громадян України для своїх подорожей у країни ЄС обрали пункти пропуску авіаційного сполучення. Найбільше наших співвітчизників прямували через пункти пропуску на кордоні з Польщею (33,6 тисяч осіб), з Угорщиною (14,2 тисяч осіб), Румунією (10,5 тисяч осіб) та Словаччиною (5,8 тисяч осіб). Також варто зауважити, що подорож для 50 громадян України, на жаль, закінчилася відмовою, так як більшість із них не змогли вказати мети своєї поїздки до суміжних країн та не мали для цього достатньої кількості коштів.

Джерело: http://okpppresa.blogspot.com/