Під такою назвою у Вороньківській сільській бібліотеці відбувся літературний захід, присвячений 85-річчю утворення Київської області.

До книгозбирні завітали учні 3-х класів Вороньківської загальноосвітньої школи I-III ступенів та їх класні керівники.

Директор сільської бібліотеки Світлана Григор організувала для юних відвідувачів цікаву пізнавальну екскурсію. Спочатку діти ознайомилися з виставкою творчих робіт місцевої майстрині-художниці Катерини Давиденко. Це чудові картини живої природи, зроблені власноруч на полотні, склі, картоні, тканині; макраме, ляльки-обереги, різноманітні витвори мистецтва із засушених польових і садових квітів, гілочок, камінчиків та інших природних матеріалів.

Увагу юних читачів привернули книги місцевих поетів та письменників: Миколи Карпенка, поета - шестидесятника Бориса Мамайсура, художника – орнітолога Ігоря Землянських, вчителя – філолога Івана Григоренка, історика, науковця Андрія Зиля і інших. З цікавістю діти розглядали «Історію села Воронькова», видання «Бориспільщина – край добра і любові», «Народознавець Павло Чубинський та його доба» й інші твори.

Юні вороньківці ознайомилися з експонатами краєзнавчого міні-музею, який створений в бібліотеці ще в 1984 році і постійно поповнюється експонатами. Діти з цікавістю розглядали старовинний український одяг, ткані та вишиті українські рушники, гончарні вироби, предмети побуту, якими користувалися наші предки.

Привернула увагу школярів постійно діюча книжково-ілюстративна виставка «Краяни – володарі літературного пера». В краєзнавчому фонді зосереджені фактографічні й ілюстративні матеріали, краєзнавча картотека, фотоальбоми з життя села, місцева газета для вороньківської громади «На березі Ікви».

Бібліотекар розповіла, що наприкінці року планується вихід книги під назвою «Рушники долі: історія сіл Вороньків і Жереб’ятин». Актив села та небайдужі жителі доклали великих зусиль, щоб протягом 3 років зібрати краєзнавчі матеріали, документи, світлини, щоб видати одне велике видання.

Бібліотечний захід нікого не залишив байдужими, сприяв вихованню патріотичних почуттів любові до рідної землі, збагаченню духовного світу і спонукав до вивчення рідного краю.