Сьогодні, 3 липня, відбулося урочисте представлення новопризначеного голови Бориспільської районної державної адміністрації Олександра Туренка.

Участь в церемонії взяли голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, перший заступник голови Бориспільської районної державної адміністрації Володимир Солдатенко, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, очільники управлінь, відділів та служб району, сільські голови, депутати, громадські діячі, журналісти.

Після оголошення офіційного Розпорядження Президента від 30 червня 2017 року №138/2017-рп щодо призначення голови Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Горган висловив впевненість в майбутньому Бориспільщини.

«Глава держави підтримав мою пропозицію, яка стосувалась ротації голів райдержадміністрацій в Київській області. Я звернувся до Президента України з проханням про підсилення виконавчої влади за рахунок таких доволі непростих кадрових рішень. Тепер з твердою впевненістю дивлюсь у найближче майбутнє Бориспільського району, тому що точно знаю, що вам є, на кого опертися. Це тверде плече, яке для всіх буде захистом, підтримкою та потужним драйвером розвитку всього району», — наголосив голова Київської облдержадміністрації у зверненні до громади.

Олександр Любомирович вручив посадовцю посвідчення голови Бориспільської РДА та висловив переконання, що він стане «потужним драйвером розвитку Бориспільщини».

«Було вирішено призначити керівником Бориспільщини людину, яка проявила себе надзвичайно ефективним керівником в Обухівському районі. Фактично, там в автономному режимі працює система, яка дає конкретні результати: і по мобілізації коштів бюджетів усіх рівнів, і в частині громадського спокою і нормальної співпраці з органами місцевого самоврядування», – підкреслив очільник Київщини.

Виступаючи перед присутніми в залі, новопризначений голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко наголосив на важливості тісної співпраці та всебічній підтримці громади.

«Дуже радий тому, що буду працювати в Бориспільському районі. Впевнений, що в тісній співпраці з районною радою, очільниками району, всією громадою Бориспільського району ми зробимо цей район кращим. Щиро сподіваюсь на всебічну вашу підтримку і допомогу в цій праці», — зазначив Олександр Валентинович.

Олександр Туренко був призначений на посаду голови Бориспільської РДА згідно з Розпорядженням Президента Петра Порошенка з 3 липня 2017 року. Раніше він очолював Обухівську районну державну адміністрацію. Дмитра Вороніна, який очолював Бориспільську РДА з 24 березня 2015 року по 30 червня 2017 року, було призначено на посаду голови Фастівської районної державної адміністрації Київської області також з 3 липня 2017 року.

Відео КП «ТРС «Бориспіль»