Днями працівники відділу освіти райдержадміністрації та методичного кабінету, заступники з навчально-виховної роботи директорів шкіл району побували в Черкаській області.

Зокрема, освітяни відвідали Стеблівську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.С. Нечуя-Левицького Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

Дана школа є лідером в Україні за програмою «Школа сприяння здоров’ю». Має власні підходи колективу до оздоровлення учнів, оформлення школи та шкільного подвір’я. Учні цього навчального закладу є учасниками багатьох всеукраїнських проектів та програм.

Директор школи Ганна Миронюк та заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Кучеренко розповіли гостям про заклад, продемонстрували просторий методичний кабінет школи та кабінет заступника, кабінет медичного огляду, бібліотеку.

Працівники освітньої галузі обговорили створення опорних шкіл та впровадження Концепції «Нова українська школа» в житті регіонів. На згадку про зустріч освітяни Бориспільського району подарували колегам книгу А.С.Зиля "Народознавець. Павло Чубинський і його доба".

В рамках поїздки наші земляки відвідали в Богуславі музей І.М.Сошенка, ініціаторами створення якого стали учні ЗОШ №2 м.Богуслава.

Поїздка відбулась за сприяння начальника відділу освіти Миколи Каськіва, сприяння та участі голови районної організації профспілки працівників освіти і науки Світлани Сьомак.