Голова Бориспільської районної державної адміністрації Дмитро Воронін провів апаратну нараду в понеділок, 12 червня.

В заході взяли участь перший заступник голови РДА Володимир Солдатенко, заступник голови РДА Роман Шуменко, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Тур, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, очільники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, силових структур, а також сільські голови.

Присутні розглянули та опрацювали питання несанкціонованого скиду сміття на території Іванківської сільської ради, епізоотичну ситуацію у районі, забезпечення правопорядку, забезпечення медичною допомогою та попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території району.

Голова райдержадміністрації Дмитро Воронін наголосив на двох резонансних подіях, які сталися у Бориспільському районі, зокрема, несанкціоноване викидання львівського сміття в с.Іванків та виявлення в приватному господарстві с.Лебедин африканської чуми свиней.

Бориспільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області та сільським головам рекомендовано посилити контроль за в'їздом на територію населених пунктів вантажних автомобілів.

Щодо спалаху африканської чуми, то спеціалістами Держпродспоживслужби був відібраний патологічний матеріал поросят та направлений для дослідження в м. Київ. В приміщенні, де утримувалися тварини, проведено дезінфекцію.

За результатами позачергового засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бориспільській райдержадміністрації розроблено відповідний план дій, якого повинні дотримуватися санітарні та медичні місцеві служби.

В ході апаратної наради було акцентовано увагу присутніх на розповсюдження випадків ботулізму зі смертельними випадками після вживання в'яленої риби.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Бориспільському районі Олександр Гурін звернувся до споживачів з проханням бути уважними при купівлі риби, зокрема, звертати увагу на наявність маркування, умови зберігання, зовнішній вигляд продукції. При виявленні небезпечної продукції негайно інформувати за телефоном (04595) 6-64-49.

Активну дискусію спричинив виступ керівника Бориспільського об’єднаного міського військового комісаріату Романа Горбача щодо призову осіб офіцерського складу, які не досягли 43-х річного віку на службу до Збройних Сил України. За інформацією комісара, із 14 сільських рад, яким були надіслані повістки, забезпечили явку лише Мартусівська, Щасливська та Вороньківська сільські ради.

Гнідинський сільський голова Олександр Лазаренко та Старівський сільський голова Валерій Макаренко наголосили на необхідності притягнення до відповідальності осіб, які ухиляються від призову до ЗСУ. Адже ухиляння призовників від військової служби унеможливлює їх явку до військкомату.

Олександра Шостак, прес-секретар РДА