Станом на 13 червня спільними зусиллями Іванківської сільської ради та Бориспільської районної державної адміністрації було прибрано львівське сміття.

Близько 40 тонн твердих побутових відходів за допомогою спецтехніки було зібрано та вивезено на офіційне сміттєзвалище в с.Глибоке.

«Проблема санкціонованого вивезення та утилізації сміття є актуальною не лише в межах району чи області. Це проблема, яка потребує вирішення на загальнодержавному рівні. Сьогодні ж в межах наших повноважень працюємо над тим, щоб не допустити повторного проникнення вантажівок зі сміттям на територію району та сприяти збереженню навколишнього середовища», — заявив голова Бориспільської районної державної адміністрації Дмитро Воронін.

Інцидент було обговорено в понеділок, 12 червня, під час апаратної наради в районній державній адміністрації за участі начальника Бориспільського відділу поліції Андрія Гудіми, сільських голів, керівників управлінь, відділів та служб району.

За результатами дискусії було визначено перелік першочергових заходів на випадок виявлення несанкціонованих викидів твердих побутових відходів.

Вранці 9 червня купи сміття були виявлені в полі неподалік автодороги Бориспіль-Баришівка. Про це повідомили місцеві мешканці, зателефонувавши на лінію 102 Головного Управління МВС Київської області. На місце події прибула слідчо-оперативна група місцевого відділу поліції та представники районної державної адміністрації.

Під час оперативних заходів вони виявили документацію з різних закладів та установ м.Львів.

Правоохоронці встановили, що сміття з твердими побутовими відходами було завезено декількома великогабаритними транспортними засобами. Вантажівки рухалися польовими дорогами та виявилися непоміченими.

За результатами виїзду складено протокол та відкрито кримінальне впровадження за ч.1 ст.239 (забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.