Мешканці с.Рогозів організували масштабне свято з нагоди Дня села, в якому взяли участь найвідоміші громадські діячі та зірки культурної газулі.

Участь в заході взяли заступник голови районної ради Іван Недогибченко, керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Тур, начальник відділу культури РДА Неля Кияшко, голова громадської ради Михайло Музика, депутати, підприємці, громадськість.

Перше слово взяв сільський голова Іван Овсієнко. Він подякував кожному рогозівцю, хто конкретними справами розбудовує та прикрашає колиску долі. І, звичайно ж, районній владі. Бо, наприклад, без підтримки голови РДА Дмитра Вороніна, голови райради Владислава Байчаса, народного депутата України Сергія Міщенка, не справилися би.

Овсієнко тиснув руки і вручав подарунки та нагороди за плідну працю на користь громади Валентину Мозольову, Олександру Філоненку, Лідії Гудим, Тамарі Мисловській. Окремо відзначив наймолодших та найстарших жителів села. Цьогоріч у Рогозові народилося 25 малюків – 15 хлопчиків та 10 дівчаток. Наймолодша серед них – Ангеліна Мисловська. Найстарша жителька — 98-річна Марія Наумовська.

Захід проходив у дружній родинній атмосфері. У програмі: привітання почесних гостей, спортивні змагання, виступи відомих заслужених артистів України Тетяни Піскарьової, Дмитра та Назарія Яремчуків, Ярослави Руденко та Анатолія Гнатюка і майбутніх зірок естради – студентів Київського Національного університету культури і мистецтв.

Рогозівці отримали багато приємних вражень, задоволення від зустрічі з родичами та друзями. Також мали можливість посмакувати шашликів, пригоститися солодощами, пофотографуватися із видатними діячами культури, мистецтва, громадсько-політичної галузі.