Бориспільська районна державна адміністрація долучилася до збору технічної допомоги в зону Антитерористичної операції в рамках програми «Київщина – захисникам України».

Організацією та передачею майна на фронт займалися керівник апарату РДА Ірина Тур, начальник управління торгівлі та інфраструктурного розвитку РДА Наталія Паніна. Активно включилися в роботу сільські голови, фермери, підприємці. Приєдналися м.Бориспіль, м.Славутич, м.Березань, райони: Яготинський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Баришівський, Бородянський.

Волонтери Бориспільщини постійно підтримують військовослужбовців в зоні АТО. Щотижня до українських воїнів курсують вантажні автомобілі з різних сіл району. Серед найбільш активних — Процівська, Іванківська, Сеньківська сільські ради.

Вже вдруге відправлено вантаж в зону АТО за ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана. Цього разу на фронт передали технічні засоби: пральні машини, електроплити, запчастини для автомобілів, паяльні лампи, ліхтарі, столярні інструменти, мийки високого тиску з підігрівачем води тощо. Також надано продукти тривалого збереження.

У п’ятницю, 7 квітня, вантаж приєднався до колони Київської області, зібраної силами мерів міст, голів РДА та сільських рад, керівництва КОДА, підприємців та жителів області. Його буде доставлено безпосередньо в місця дислокації частин, які беруть участь у бойових діях, а саме: воїнам 72-ї механізованої бригади, 43 артбригаді військової частини з Переяслав-Хмельницького, 25 та 11-му окремим мотопіхотним батальйонам «Київська Русь» та Військовій службі правопорядку «Маріуполь».

Колону технічної допомоги очолив радник голови Київської ОДА, екс-командир 25 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» Андрій Янченко.

Вся технічна допомога передається на баланс військових частин, тому продати чи в будь-який інший спосіб скористатись технікою, яка передається, не буде можливості. Усе майно завірено офіційно та оформлено відповідно до законодавства. Для збору й придбання вантажу не було використано бюджетних коштів.

Нагадаємо, в грудні минулого року Київська область на лінію фронту відправила 44 вантажних автобуси технічної допомоги бійцям АТО. Це була найбільша в Україні технічна допомога надана обласними державними адміністраціями за кількістю тепловізорів, оптичних прицілів, захищених планшетів та дизель-генераторів.