У вівторок, 14 березня, відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при Бориспільській райдержадміністрації.

Очолила захід начальник відділу містобудування та архітектури Сніжана Павлова. Долучилися Вишеньківський сільський голова Тетяна Кулинич та Гірський сільський голова Роман Дмитрів.

Члени ради розглянули та обговорили план зонування території села Вишеньки та проект внесення змін до детального плану території виробничо-складського комплексу з офісними приміщеннями в селі Гора.

ДОВІДКОВО. Сьогодні основним завданням відділу є забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури в Бориспільському районі, забезпечення дотримання чинного законодавства державних стандартів, норм і правил, здійснення контролю за реалізацією містобудівної документації. В 2016 році на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» відділом видано 1480 висновків про погодження проектів землеустрою; 579 будівельних паспортів; 36 паспортів прив’язки тимчасових споруд; 77 містобудівних умов та обмежень.