Військова служба за контрактом, підсумки діяльності райдержадміністрації за 2016 рік, питання соціально-економічного та культурного розвитку.

Про це говорили на оперативній нараді в понеділок, 13 березня. Участь у ній взяли голова РДА Дмитро Воронін, перший заступник голови Володимир Солдатенко, заступник голови Роман Шуменко, керівник апарату Ірина Тур, начальники структурних підрозділів, відділів, служб та управлінь.

За інформацією Володимира Солдатенка, триває укомплектування військовослужбовців за контрактом. Підписати контракт на службу у Збройних Силах України вирішили жителі сіл Велика Олександрівка, Глибоке, Рогозів, Гнідин, Ревне, Кучаків, Старе, Щасливе. Вони зареєстровані в Бориспільському об’єднаному військовому комісаріаті, отримали необхідні медичні та військові погодження.

Невдовзі розпочнеться офіційний призов на строкову військову службу громадян. Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» призиватимуть громадян, яким виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Призов здійснюватиметься навесні та восени: у квітні - травні та жовтні - листопаді 2017 року.

Голова райдержадміністрації повідомив про те, що планується друга офіційна поїздка в зону Антитерористичної операції за участі керівників міст та районів Київської області. Перша відбулась 23 грудня 2016 року. Тоді Бориспільський район зібрав та доправив гуманітарну допомогу до полку «Миротворець» Національної Гвардії України.

Дмитро Олександрович звернувся до керівників структурних підрозділів з проханням надати інформацію за 2016 рік в рамках підготовки звіту щодо діяльності райдержадміністрації в минулому році. Звітуватиме голова адміністрації 21 березня на сесії Бориспільської районної ради. Початок об 11:00.

В ході розмови присутні також підбили підсумки минулого тижня та визначили основні завдання на сьогоднішній день. Це проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», електронне декларування державних службовців, перерахунок субсидій у зв’язку з підвищенням тарифів на електроенергію, хід весняно-польових робіт, початок двомісячника благоустрою, культурні та спортивні заходи.