Шановні мешканці Бориспільщини! Дозвольте привітати вас зі світлим святом Великодня, Воскресіння Христового!..

Сьогодні, 13 квітня, за ініціативи голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана пройшла акція «Чистий четвер».

В м.Біла Церква та м.Сквира податківці виявили незаконне виробництво фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів з недоброякісної сировини.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області розкрили схему ухилення від сплати податків та легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом.

Завтра, 13 квітня, мешканці всієї Київської області об'єднаються в масштабній акції «Чистий четвер».

Вчора, 9 квітня, у Щасливському Будинку культури  майстер-клас із писанкарства провела 11-літня майстриня Мар'янка Пруська.

З 3 по 10 квітня в Бориспільській ЦРЛ було проліковано 256 чоловік, з них 88 сільські жителі; 7 хворих померло. Проведено 16 операцій

У п’ятницю, 7 квітня, в райдержадміністрації відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Бориспільська районна державна адміністрація долучилася до збору технічної допомоги в зону Антитерористичної операції в рамках програми «Київщина – захисникам України».

Благоустрій в Бориспільському районі — ключова та злободенна тема апаратної наради, що була проведена в понеділок, 3 квітня.

Дочірні категорії