У заході взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Туренко, голова районної ради Владислав Байчас.

Дослідити шляхи збільшення частки відновлюваних джерел енергії в системі теплопостачання України – мета нового проекту в рамках двосторонньої співпраці України та Данії.

З початку липня, лише за два тижні, ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 мільйонів гривень за програмою «теплих кредитів».

19 липня в Київській облдержадміністрації відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної матеріальної допомоги сім’ям.

Відповідно до Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2017 рік на будівництво та ремонт навчальних закладів виділено 32,9 млн грн із районного бюджету.

Підприємства, які працюють на території Бориспільського району, будуть перевірені. Йдеться про адміністрування податків відповідно до чинного законодавства.

Райдержадміністрація вносить пропозицію на сесію районної ради встановити одноразову матеріальну допомогу до 20 тисяч гривень при заключенні контракту на службу у Збройних Силах України.

У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів.

Глава держави наголосив на важливості продовження проведення реформ в Україні.

Про це повідомила начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Наталія Паніна.

Дочірні категорії