17 березня на базі Щасливського навчально-виховного комплексу відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації.

У п'ятницю, 24 березня, в Борисполі відбудеться концерт народного ансамблю пісні «Барви України», присвячений 20-річчю створення колективу.

Колектив Щасливського навчально-виховного комплексу Бориспільського району був нагороджений золотою медаллю.

Делегація з Київскої області взяла участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

«Верховна Рада України схвалила компенсацію з бюджету 50% вартості житла для учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб», – Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко.

З 13 по 20 березня в Бориспільській ЦРЛ було проліковано 257 чоловік, з них 105 сільські жителі; 8 хворих померло. Проведено 29 операцій.

За корупційне правопорушення притягнуто до кримінальної відповідальності працівника Київської митниці ДФС. 

З 15 по 31 березня поліція охорони спільно з територіальними органами Національної поліції України проводить акцію «Квартира під охорону».

З початку відновлення дії Урядової програми "теплих" кредитів попит населення на неї, як і очікувалося, стрімко набирає обертів.

Сергій Савчук: «Україна переходить від застарілих адміністративних до європейських стимулюючих методів у сфері енергоефективності».

Дочірні категорії