Голова райдержадміністрації Олександр Туренко провів засідання комісії з питань надання населенню матеріальної допомоги, субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги.

Цього дня, 70 років тому, пройшла наймасовіша депортація цивільного населення Західної України до Сибіру.

Про це йдеться в «Інформаційному віснику Уряду» від 23 жовтня 2017 року. 

У III кварталі 2017 року ще 688 домогосподарств віддали перевагу електроенергії з енергії сонця, що на 42% більше порівняно з II кварталом цього року.

З 16 по 23 жовтня в центральній районній лікарні було проліковано 219 чоловік, з них 86 – сільські жителі; 8 хворих померло. Проведено 16 операцій.

Це важливий результат на шляху реформ – Президент про медичну реформу Президент Петро Порошенко зустрівся з виконуючою обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун.

Центр бізнес-освіти Київської ТПП спільно з Інститутом підтримки економіки WiFi (Австрія) оголошує набір учасників на Програму навчання та ділового партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС» – Група 2017.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив квартальний звіт роботи Уряду і звернув увагу на незмінність пріоритетів роботи Кабінету Міністрів.

У середу, 25 жовтня, відбудуться особисті виїзні прийоми керівництвом Бориспільської районної державної адміністрації.

Увага! Термін збору проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018-2020 роки продовжено до 1 листопада 2017 року! 

Дочірні категорії