Відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII та розпорядження голови райдержадміністрації від 31 травня 2016 року № 305 «Про упорядкування структури апарату та затвердження штатного розпису апарату Бориспільської районної державної адміністрації» відділ кадрової роботи апарату райдержадміністрації було перейменовано на відділ управління персоналом апарату районної державної адміністрації.

Відповідно до Положення про відділ управління персоналом основними завданнями відділу є:

  • реалізація державної політики з питань управління персоналом у Бориспільській районній державній адміністрації;
  • забезпечення здійснення головою райдержадміністрації своїх повноважень з питань управління персоналом;
  • забезпечення організаційного розвитку Бориспільської районної державної адміністрації;
  • добір персоналу у Бориспільській районній державній адміністрації;
  • прогнозування розвитку персоналу, заохочення працівників до службової кар’єри, підвищення рівня їх професійної компетентності;
  • здійснення аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту;
  • організаційно-методичне керівництво та контроль за роботою з персоналом у структурних підрозділах Бориспільської районної державної адміністрації;
  • документальне оформлення вступу на державну службу, її проходження та припинення у Бориспільській районній державній адміністрації.

Згідно нового штатного розпису, який введено в дію з 01 січня 2017 року, в апараті райдержадміністрації затверджено 30 одиниць, з них - 25 посад – державні службовці, 3 посади працівників, які виконують функції з обслуговування (провідні інспектори) та 2 – особи робітників (водій, прибиральниця); у малочисельних структурних підрозділах затверджено 33 одиниці, з них 28 посад – державні службовці, 5 посад працівників, які виконують функції з обслуговування (провідні інспектори).

В управлінні соціального захисту населення затверджено 35 одиниць, з них 32 посади – державні службовці, 3 посади працівників, які виконують функції з обслуговування (провідні інспектори).

В управлінні агропромислового розвитку затверджено 7 одиниць, з них 5 – державні службовці, 2 посади працівників, які виконують функції з обслуговування (провідні інспектори).

В управлінні фінансів – 14 одиниць, всі державні службовці.

Разом по апарату, відділам та управлінням райдержадміністрації затверджено 119 штатних одиниць.

Прийняття на посади державних службовців здійснюється відповідно до законів України “Про державну службу”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про запобігання корупції” шляхом конкурсного відбору.

З 26 по 28 квітня 2017 року було проведено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Бориспільської райдержадміністрації. На конкурс подав заяву один претендент, який набрав у загальному 34,3 бала. Після проходження спеціальної перевірки він був призначений на вищезазначену посаду 24 травня 2017 року.

06 червня 2017 року оголошено конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Бориспільської районної державної адміністрації, який заплановано провести 30 червня 2017 року.

Протягом ІІІ кварталу 2017 року було призначено на посади державної служби 1 особу, звільнилося 2 державних службовця.

Вільних вакансій посад державних службовців в апараті райдержадміністрації станом на 05 червня 2017 року - 1, в структурних підрозділах райдержадміністрації – 5, управлінні соціального захисту населення - 2, в управлінні фінансів – 2.

Враховуючи зазначене, можна зробити висновок, що роботі з персоналом в районній державній адміністрації постійно приділяється належна увага. Підвищення ефективності і результативності цієї роботи, удосконалення її форм і методів і надалі залишатимуться пріоритетними напрямами у їх діяльності.

В.о. начальника відділу управління персоналом апарату адміністрації Л.В.Кацан