Професійні та кваліфікаційні вимоги до претендента на посаду: освіта вища за освітнім рівнем бакалавра, молодшого бакалавра; без вимог до досвіду роботи; вільне володіння державною мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: копію паспорта громадянина України; письмову заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону; копію (копії) документа (документів) про освіту; заповнену особову картку встановленого зразка; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік; посвідчення щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів: документи приймаються до 15 год. 45 хв. 23 червня 2017 року.

Заяви приймаються: протягом 18 календарних днів з дня оприлюднення оголошення за адресою: Київська область, м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 74, каб. 21, райдержадміністрація, 2-й поверх, відділ управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, проходять конкурс.

Довідки за телефонами: 6-11-01, 6-06-81.