Про підтримку депутатських звернень, запиту депутата Київської обласної ради VII скликання 

 

              Відповідно до Конституції Украйни, статей 43, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 13, 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту Київської обласної ради VI скликання (зі змінами), враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Київської обласної ради з  питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції, Київська обласна рада вирішила:

              1. Підтримати депутатські звернення, запит депутата Київської обласної ради VII скликання, що додаються.

              2. Направити депутатські звернення, запит за належністю для відповідного розгляду.

              3. Опублікувати дане рішення разом з додатками на офіційному веб-сайті Київської обласної ради.

              4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції і голову Київської обласної ради Старикову Г.В.

 

Голова ради                                                                  Г.В. Старикова

 

 

м. Київ

22 червня 2017 року

№ 326-15-VII

 

 

 
Київська обласна державна адміністрація 
Міські ради (міст обласного значення) 
Районні ради
 

Станом на сьогодні Україна перебуває під тиском військової агресії з боку Російської Федерації (надалі за текстом – РФ), що проявляється у масштабних терористичних атаках, бойових діях, обстрілах та провокаціях.

Зухвалі дії РФ попри всі міжнародні норми супроводжуються не лише захопленням території нашої держави, але й масовими вбивствами, катуванням, викраденням наших співвітчизників.

Більшість громадян України відмовляються купувати товари, що походять з країни-агресора. Це адекватна, ненасильницька, абсолютно законна та справедлива реакція українців на дії РФ, адже цілком зрозуміло, що, підтримуючи Росію та її економіку, наші громадяни підтримують бойові дії проти України.

За таких умов вдається цілком справедливим, аби Київська обласна рада пішла назустріч свідомим громадянам принаймні у частині маркування товарів окупанта, рекомендувавши торговим точкам Київської області маркувати окремо продукцію, яка походить з країни-агресора, тобто з РФ.

Цим рішенням Київська обласна рада звертається до торгових точок на території Київської області ввести спеціальне помітне маркування товарів російського походження позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації та їх розміщення на окремих полицях, а саме:

-                     спеціального помітного маркування кожного товару російського походження позначкою «Виготовлено в Російській Федерації» з нанесенням цього напису на цінники та їх розміщення на окремих полицях;

-                     спеціального помітного маркування кожного товару російського походження з кольорами прапору Російської Федерації тобто синьо-біло-червоним, розміром не менше 5 см;

-                     запровадження інформаційних стендів з написом «Виготовлено в Російській Федерації» у торговельних приміщеннях, де здійснюється реалізація товарів російського походження;

-                     проведення акцій підтримки вітчизняних товаровиробників.

 

Враховуючи суспільно-політичну ситуацію в Україні, з метою підтримки нещодавнього рішення Волинської обласної ради від 02.02.2017 № 10/70 «Про додаткове маркування товарів російського походження у торговельних закладах Волинської області», вважаємо за необхідне прийняття подібного рішення у Київській області. Своїм рішенням депутати Київської обласної ради не тільки висловлять свою негативну позицію щодо продукції країни-агресора, але і підтримають проведення акцій у підтримки вітчизняних виробників.

 

 

Підтримано

рішенням Київської обласної ради

від 22.06.2017 № 326-15-VII