Київщина готуєтся розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн

//Київщина готуєтся розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн

Київщина готуєтся розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн

2022-07-04T15:28:44+00:00 01 Липня 2022|

Головна увага під час підготовки до цього навчального року в Київській області приділяється безпеці учнів та фахівців, які задіяні в освітньому процесі. У тісній координації з центральними, районними органами виконавчої влади та територіальними громадами робиться все необхідне для того, щоб освітній процес розпочався у форматі офлайн. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Відповідно до постанови Уряду «Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні» навчання в закладах загальної середньої освіти розпочнеться традиційно – 1 вересня.

Аби школи Київщини запрацювали у форматі офлайн, необхідно вирішити ряд безпекових питань. Засновники та керівники закладів освіти до початку нового навчального року мають:

  • – забезпечити якісну систему оповіщення – перевірити справність звукового сигналу, наявність інформаційних табло та ін.;
  • – позначити шляхи евакуації (вказівники до місць укриттів);
  • – забезпечити функціонування укриттів у закладах освіти або в безпосередній близькості до них. При цьому укриття мають бути розраховані на всіх учасників навчального процесу;
  • – створити запаси води, медикаментів, необхідного обладнання та ін.;
  • – забезпечити участь працівників у тренуваннях щодо порядку дій у разі сигналу повітряної тривоги.

«Безпека дітей та персоналу закладів освіти – наша спільна робота. Кожен заклад повинен отримати акт готовності, що видається після завершення всіх підготовчих процесів та перевірки комісією на чолі з фахівцями ДСНС. Працюємо над цим спільно з місцевою владою», – зазначив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Крім того, у випадку повітряної тривоги в регіоні освітній процес має бути перерваний та за можливості продовжений в укритті до її завершення.

Наразі в територіальних громадах створюються комісії для перевірки готовності укриттів цивільного захисту та інших підвальних приміщень на можливість їх використання під час повітряних тривог у закладах освіти.

Довідково

У Київській області функціонує 656 шкіл, із них 602 – комунальної форми власності. У новому навчальному році там здобуватимуть освіту 235 тисяч учнів. Під час окупації пошкоджено 184 заклади освіти, з них 12 – зруйновано повністю. Учні цих шкіл зможуть продовжити навчання в інших закладах. Уже складені списки розподілу учнів та продуманий алгоритм підвезення їх до шкіл.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"