Нарада щодо якості освітнього простору у громадах Бориспільщини

Нарада щодо якості освітнього простору у громадах Бориспільщини

2022-01-20T15:26:51+00:00 20 Січня 2022|

20 січня у приміщенні Бориспільської районної державної адміністрації за підтримки управління Державної служби якості освіти у Київській області в рамках інформаційної кампанії «Успішна громада – якісна школа» відбулась нарада щодо якості освітнього простору у громадах Бориспільщини.

Зустріч начальника обласного управління Держслужби якості освіти Лілії Кревської з заступниками голів об’єднаних громад, начальниками відділів освіти та директорів закладів загальної середньої освіти району тривала понад годину. Під час обговорення було акцентовано увагу на вдосконаленні якості освіти та розвитку освітнього процесу.

Із вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Бориспільської райдержадміністрації Андрій Синяков, який зауважив, що передусім якісна школа – це середовище в якому дитина щаслива¸ а отже, успішна. «На даний час в Бориспільському районі функціонує 68 закладів загальної середньої освіти та 62 заклади дошкільної освіти, в яких здобувають освіту понад 35 тисяч вихованців» – повідомив у зверненні Андрій Синяков.

Під час зустрічі також були обговорені питання щодо проведення інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти, сертифікація вчителів початкових класів та надано рекомендації закладам дошкільної загальної середньої освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 1   +   5   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"