Семінар-навчання щодо роз’яснення механізму запровадження та організації функціонування сім”ї патронатного вихователя

/, Новини, СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї/Семінар-навчання щодо роз’яснення механізму запровадження та організації функціонування сім”ї патронатного вихователя

Семінар-навчання щодо роз’яснення механізму запровадження та організації функціонування сім”ї патронатного вихователя

2021-12-29T15:23:25+00:00 29 Грудня 2021|

28 грудня 2021 року з метою забезпечення реалізації механізму Постанови КМУ від 20.08.2021 №893 про Порядок створення та діяльність сім’ї патронатного вихователя в Бориспільській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар-навчання фахівців з начальником служби у справах дітей та сім’ї Бориспільської РДА Світланою Бутник та заступником голови райдержадміністрації Галиною Савчук.

Метою заходу було інформування фахівців центру зайнятості та роз’яснення механізму запровадження та організації функціонування сім”ї патронатного вихователя, надання послуги патронату над дитиною, яка перебуває у складних життєвих обставинах, здійснення заходів щодо її захисту.

Світлана Бутник ознайомила учасиків семінару з поняттям патронату над дитиною та відповіла на численні запитання. Під час обговорення було напрацьовано алгоритм співпраці зі службою та направлення безробітних для первинного відбору кандидатів у патронатні вихователі.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 5   +   7   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"