Центр національно-патріотичного виховання незабаром з‘явиться на Київщині

/, Новини/Центр національно-патріотичного виховання незабаром з‘явиться на Київщині

Центр національно-патріотичного виховання незабаром з‘явиться на Київщині

2021-12-23T16:23:38+00:00 23 Грудня 2021|

На базі «Національного музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» створять майданчик для проведення заходів у сфері національно-патріотичного виховання.

«В листопаді цього року отримав доручення Президента України активізувати на Київщини роботу з національно-патріотичного виховання. Вже розпочали роботу зі створення сучасного Центру на базі музею-заповідника, який сприятиме збереженню пам‘яті про подвиг наших  предків та зміцненню національної ідеї. Ми повинні пам‘ятати про подвиг українців, які боролися і продовжують боротись за волю нашого народу», – зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

23 грудня 2021 року в КОДА відбулося підписання меморандуму про проведення на території Київщини комплексу заходів з національно-патріотичного виховання. Участь у підписанні документу взяли підрозділи ОДА: управління молоді та спорту, управління культури, департамент освіти і науки, а також Київський обласний молодіжний центр, Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році», Центр творчості дітей та юнацтва Київщини.

Окрім створення Центру, меморандум передбачає проведення різноманітних заходів з залученням керівників структурних підрозділів у громадах, інститутів громадянського суспільства, працівників закладів культури, педагогів, молоді, керівників і вихованців клубів військово-патріотичного спрямування, студентів закладів вищої освіти, представників молодіжних консультативно-дорадчих органів, дітей, учнівської та студентської молоді, освітян Київщини, та інших.

Символічним в день підписання Меморандуму стало відкриття виставки в рамках Всеукраїнської акції «Вшануй».

«Увічнення пам’яті полеглих, популяризація їхніх подвигів на державному рівні є вкрай необхідним завданням як з морально етичних міркувань, так і задля консолідації суспільства, формування єдиної національної пам’яті та ідентичності», – підкреслив очільник Київщини Василь Володін.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"