Круглий стіл на тему «Протидія насильству в сім’ї. Підведення підсумків»

/, Новини, СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї/Круглий стіл на тему «Протидія насильству в сім’ї. Підведення підсумків»

Круглий стіл на тему «Протидія насильству в сім’ї. Підведення підсумків»

2021-12-22T17:42:35+00:00 22 Грудня 2021|

У рамках нещодавно завершеної Всесвітньої акції “16 днів проти насильства” Службою у справах дітей та сім’ї Бориспільської районної державної адміністрції 22 грудня було проведено круглий стіл на тему «Протидія насильству в сім’ї. Підведення підсумків».

Захід відбувся за участю заступника голови Бориспільської районної державної адміністрації Галини Савчук, працівників служби у справах дітей та сім’ї, відділу гуманітарного розвитку та охорони здоров’я, представників відділу превенції та сектору ювенальної превенції РУП ГУНП в Київській області, а також представника Броварського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги “Бориспільське бюро правової допомоги”.

В робочій атмосфері присутні обговорили норми Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», розглянули основні терміни та повноваження суб’єктів, що здійснюють заходи у запобіганні та протидії домашньому насильству, проаналізували статистику звернень та повідомлень про факти насильства в сім’ї на території громад Бориспільщини.

     116 -123 (з мобільного) та 0 800 500-335 (зі стаціонарного) – безкоштовна національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства;

     116-111 (з мобільного) та 0 800 500-225 (зі стаціонарного) – національна дитяча «гаряча» лінія.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"