Вітання голови Бориспільської райдержадміністрації Руслана Дяченка з Днем місцевого самоврядування

/, Новини/Вітання голови Бориспільської райдержадміністрації Руслана Дяченка з Днем місцевого самоврядування

Вітання голови Бориспільської райдержадміністрації Руслана Дяченка з Днем місцевого самоврядування

2021-12-07T10:32:59+00:00 07 Грудня 2021|

Шановні голови об’єднаних територіальних громад, депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Бориспільщини та жителі регіону! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування.

Це свято кожного жителя громади, усіх тих, хто вболіває за проблеми об’єднаної громади, дбає про її розквіт та спроможність. А професійне та самовіддане місцеве самоврядування – це та могутня сила, яка допомагає нашій країні стрімко розвиватися і невпинно рухатися вперед. Місцева влада є першою і найближчою до людей інстанцією. Від діяльності працівників органів місцевого самоврядування нині залежить якість та комфорт життєвого простору громад, кожного з її жителів. Якість доріг по яких вони щодня проїжджають, стан навчальних закладів, наявність зелених зон.

Із нагоди свята бажаю головам громад та усім причетним до місцевого самоврядування — наснаги, сил та успіхів у розбудові наших громад, у забезпеченні нашим мешканцям якісних послуг, гідних умов для життя, праці та відпочинку. Нехай ваші професійність та досвід сприяють розбудові й розвитку громад. Нехай щира людська вдячність та повага будуть для вас нагородою за працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

З повагою голова Бориспільської райдержадміністрації Руслан ДЯЧЕНКО.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"