Конференція з питань протидії торгівлі людьми за участі представників Бориспільської райдержадміністрації

/, Новини, СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї/Конференція з питань протидії торгівлі людьми за участі представників Бориспільської райдержадміністрації

Конференція з питань протидії торгівлі людьми за участі представників Бориспільської райдержадміністрації

2021-12-07T17:20:45+00:00 07 Грудня 2021|

Онлайн-конференція з питань протидії торгівлі людьми організована службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації за участі представників Бориспільської райджержадміністрації відбулась 6 грудня. 

Онлайн-конференція з питань протидії торгівлі людьми організована службою у справах дітей та сім’ї з підтримкою координатором проектів ОБСЄ інформаційної кампанії щодо проблематики торгівлі людьми з метою напрацювання механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації, підвищення рівня обізнаності працівників органів місцевого самоврядування з означених питань, посилення ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми та надання їм допомоги.

У онлайн-конференції взяли участь заступник голови Бориспільської районної державної адміністрації Галина Савчук, начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Світлана Бутник та головні спеціалісти служби Лідія Костенко та Людмила Заболотня.

Головними питаннями стало привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, розвивання діалогів, що будуть сприяти покращенню підтримки постраждалих та попередять виникнення у суспільстві подібних ситуацій.

В Україні діє Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за номерами телефонів 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних) або 116 123 (безкоштовно з мобільних).

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   7   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"