Грамота від Департаменту освіти та науки КОДА в День місцевого самоврядування

/Грамота від Департаменту освіти та науки КОДА в День місцевого самоврядування

Грамота від Департаменту освіти та науки КОДА в День місцевого самоврядування

2021-12-10T12:44:21+00:00 07 Грудня 2021|

У День місцевого самоврядування від імені Департаменту освіти та науки Київської ОДА за заслуги перед громадою вручено Грамоту начальнику управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення Гірської ОТГ.

7 грудня заступниця голови Бориспільської райдержадміністрації Галина Савчук вручила Грамоту за високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток освіти та з нагоди Дня місцевого самоврядування від Департаменту освіти та науки КОДА Ользі Плахотнюк, начальнику управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської ОТГ.

«Маю честь сьогодні передати Вам цю Грамоту, адже знаю, що Ви дійсно варті нагороди. Дякую за плідну працю, старанність та ініціативність. Продовжуйте в тому ж напрямку!» — побажавши натхнення та наполегливості, сказала Галина Савчук під час вручення нагороди.

Ольга Михайлівна Плахотнюк працює в Гірській громаді майже рік, і за цей час під її керівництвом було реалізовано низку надважливих для громади проєктів. Зокрема, за її ініціативи в громаді створено опорний заклад загальної середньої освіти, заклад позашкільної освіти та інклюзивно-ресурсний центр. Зарекомендувала себе наполегливим, цілеспрямованим та принциповим керівником, користується повагою серед педагогічних колективів місцевих закладів освіти та не допускає вчинків, які могли б зашкодити інтересам громади.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"